Jak szybko uśpić dziecko?

Jak szybko uśpić dziecko?

Jak szybko uśpić dziecko? To niesamowite uczucie zostać nowymi rodzicami i założyć rodzinę z nowo narodzonym aniołem w swoim życiu. Wszystko zmienia się w momencie, gdy po raz pierwszy widzisz swoje dziecko. Poziom radości, którego doświadczasz po zostaniu rodzicami, jest jednym z najwyższych, ale wychowywanie dziecka jest również pełne wyzwań. Jedną z najtrudniejszych rzeczy, przed którymi stają nowi rodzice, jest zastanowienie się, jak ułożyć dziecko do snu i jak się wyspać! Nie oczekuj, że to zadanie będzie łatwe! Może minąć trochę czasu, zanim harmonogram snu noworodka będzie odpowiedni dla Ciebie i Twojego dziecka.
Sen jest niezwykle istotny dla ogólnego rozwoju dziecka, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że dziecko spędza odpowiednią liczbę godzin snu każdego dnia . Aby znaleźć idealny wzór snu, najlepiej skonsultować się z doświadczonymi rodzicami i dowiedzieć się, jakie są skuteczne sposoby przyspieszenia zasypiania dziecka. Usłyszysz wiele porad, jak zapewnić dziecku sen przez całą noc, ale wybierz to, co odpowiada Twojemu dziecku i jest Twoją sprawą . Jeśli jesteś rodzicem, który ma trudności z usypianiem dziecka, wypróbuj wymienione tutaj wskazówki i ciesz się, kiedy dziecko szybciej zaśnie
7 wskazówek, Jak szybko uśpić dziecko


 1. Swaddle Ease – zastosuj otulacz

  Noworodki do wieku od pięciu do sześciu miesięcy cierpią na odruch zaskoczenia , w którym czują się, jakby spadały. To uczucie przerywa im sen, a dzieci budzą się z płaczem lub irytacją. Owinąć mocno dziecko, aby uniknąć przypadkowego podniesienia się dziecka. Ponadto pomaga dziecku lepiej spać i czuć się bezpieczniej. Otulacz sprawia, że ​​Twoje dziecko czuje się, jakby wciąż było w Twoim łonie, chronione przed wszystkimi czynnikami zewnętrznymi. Delikatny i wygodny otulacz najlepiej sprawi, że Twoje dziecko będzie z dala od wszelkich wrażeń podczas snu, które mogą utrudniać jego zdrowy sen.otulacz dla dziecka


 2. Moc Karmienia przed nem

  Musiałeś słyszeć o karmieniu we śnie . Jest to karmienie dziecka przed pójściem spać. Karmienie dziecka przed snem jest najlepszą praktyką, która pomaga tobie i dziecku zapewnić sobie wystarczającą ilość snu przez całą noc. Często dzieci budzą się w środku nocy głodne. Dlatego karm dziecko przed pójściem spać, aby oboje mogli spać komfortowo i czuć się doskonale zdrowo rano. Ponadto, stosując tę ​​metodę karmienia, Twoje dziecko może spać bez przerwy przez całą noc.


 3. Rutyna przed snem

  Dziecko jest nowe na świecie i nie jest w stanie zrozumieć, kiedy wstać i spać. Twoim obowiązkiem jest uświadomienie dziecku ich rutyny, powtarzając tę ​​samą kolejność czynności dla dziecka. Na przykład, zrób tabelę czynności, która zawiera wszystkie czynności dla Twojego dziecka w odpowiedniej kolejności, aby dziecko wiedziało, co robić dalej. Działa to u większości rodziców, ponieważ zachowanie dziecka staje się przewidywalne.


 4. Spróbuj kojącej muzyki

  Wiele mam uwielbia opowiadać bajki na dobranoc lub śpiewać piosenki swoim noworodkom, ponieważ uspokaja to ich umysły i pozwala im spać. Muzyka to bardzo skuteczny środek uspokajający i usypiający maluszka. Możesz wybrać dowolną muzykę, która jest kojąca i relaksująca, tak aby podniecić Twoje dziecko i pozwolić mu poczuć się zrelaksowanym.


 5. Trzymaj się rytmu Eat-Wake-Sleep

  Jednym z popularnych cykli dla dzieci jest Eat-Wake-Sleep . Ten cykl zaczyna się, gdy zaczyna się dzień, a potem trwa. Pełne dziecko może spać spokojnie, nie przeszkadzając mu. Dlatego powinieneś spróbować tego regularnie, aby Twoje dziecko szybciej zasypiało.jak szybko uśpić dziecko


 6. Unikaj zbytniego podniecenia

  Niemowlęta łatwo się rozpraszają. Chwilę temu mogła czuć się senna, a chwilę później była całkowicie rozbudzona. Wszystko wokół nich jest nowe dla niemowląt. Dlatego ekscytują się wszystkim wokół nich. Może to być jasny kolor, nowa zabawka, może to być twoje ubranie lub pies, a lista trwa. Upewnij się, że Twoje dziecko będzie normalnie i mniej ekscytujące, gdy nadejdzie pora snu, aby uspokoiło się.


 7. Pozwól im spać po senności

  Czasami możesz zostać z dzieckiem, dopóki nie będzie ono całkowicie uśpione. Jest to praktyka, która może sprawić, że dziecko będzie musiało iść spać. Dlatego też, gdy dziecko zacznie czuć się senne, połóż je do łóżka i pozwól mu zasnąć. To dobre dla jej nawyków związanych ze snem, ponieważ możesz nie być tam za każdym razem.


 8. Wniosek

  Sen jest niezwykle istotny dla rozwoju Twojego dziecka . Twoje życie będzie pełne niesamowitych chwil z Twoją ukochaną. Obserwowanie, jak Twoje dziecko rośnie, to niesamowite uczucie. Zrozumienie, jak ułożyć dziecko do snu, może zająć trochę czasu, ponieważ Ty i Twoje dziecko będziecie musieli wczuć się w siebie nawzajem i co działa najlepiej. Powieś tam. Wkrótce zdobędziesz tę cechę rodzicielstwa i będziesz profesjonalistą!

Jak szybko uśpić dziecko? Sprawdź nasze produkty w sklepie które moge ci w tym pomóc!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

X